E-POSTA ÜYELİĞİ
E-Posta Adresiniz
        
BİZ KİMİZ - TÜM ÖZÜRLÜLER VE AİLELERİ DERNEĞİ
BİZ KİMİZ
Tüm Özürlüler ve Aileleri Derneği;
01.10.2005 tarihinde Ankara İli
Sincan İlçesinde Mehmet Ali Bakici ile birlikte yedi arkadaşı tarafından kurulmuştur.
 
Dernek;
2006-2009 ve 2012 Mart aylarında üç kez olağan genel kurul gerçekleştirmiş ve üçünde de Mehmet Ali Bakici'yi Başkan seçmiştir.

Amaç:
Derneğin en büyük kuruluş amacı engelliler arasındaki bölünmüşlüğü ortadan kaldırmak ve engelli aileleri ile birlikte bu dernek çatısı altında lazım gelen birlik ve beraberliği sağlamaktır. bilindiği üzere engelli vatandaşların sayısız sorunları ve sıkıntıları bulunmaktadır.

Tüm bu sorun ve sıkıntıların üzerlerine daha güçlü gidebilmek ve çözüm yollarına da daha çabuk ulaşabilmek yukarıda bahsi geçen birlik ve beraberliğe bağlıdır.

Her sıkıntıyı yok edebilmemiz mümkün olmasa da çözebildiğimiz kadar sorunu çözmek ve engelli kardeşlerimizi becerebildiğimiz kadar mutlu etmek, dernek yöneticilerimizin en büyük onur ve gurur kaynağı olacaktır.Her şeyin yolu birlik ve beraberlikten geçer, bizim en birinci hedefimizde acil ihtiyacımız olan bu omuz omuza olabilme halini tesis edebilmektir.
       
Bütün Hakları TÜMÖZDER adına Başkan Mehmet Ali Bakici'ye aittir.
Yurtdışı Eğitim Saraybosna Üniversitesi Saraybosna Üniversitesi Makedonya Avrupa Üniversitesi Makedonya Eğitim Bulgaristan Üniversiteleri Travnik Üniversitesi Travnik Üniversitesi Malta Dil Okulları Malta Dil Okulu Bosna Hersek Üniversiteleri Bosna Hersek Üniversiteleri Saraybosna Üniversitesi Travnik Üniversitesi