E-POSTA ÜYELİĞİ
E-Posta Adresiniz
        
Görme Engelli Yusuf Yavuz Kardeşimiz Hafız Oldu - TÜM ÖZÜRLÜLER VE AİLELERİ DERNEĞİ
Görme Engelli Yusuf Yavuz Kardeşimiz Hafız Oldu
TÜMÖZDER Üyesi Görme Engelli Yusuf Yavuz Kardeşimizin Hafız Olmaya Hak Kazanması Nedeniyle Sincan Dörtyol Cami'sinde Bir Tören Yapıldı.

Yusuf Yavuz görme engelli bir üyemiz. Fakat o engelleri aşmaya kararlı biri. Ablasının büyük desteği sayesinde Kuran-ı Kerim'i ezberledi. Hafız oldu. 

Yuısuf Yavuz'un hafız olması nedeniyle düzenlenen törene Dernek Başkanımız Mehmet Ali Bakici, Sincan Belediye başkanımız Doç.Dr. Mustafa Tuna, Sincan Müftülüğü temsilcileri ve çok sayıda Sincan halkı katıldı.

Törende bir konuşma yapan TÜMÖZDER Başkanı Mehmet Ali Bakici, derneğimizin üyesi Yusuf Yavuz kardeşimizi tebrik etti ve engellilerin istedikleri zaman yapamayacakları  hiçbir şey olmadığını söyledi. Tören sonrası katılan misafirlere yemek ikram edildi.


Bütün Hakları TÜMÖZDER adına Başkan Mehmet Ali Bakici'ye aittir.
Yurtdışı Eğitim Saraybosna Üniversitesi Saraybosna Üniversitesi Makedonya Avrupa Üniversitesi Makedonya Eğitim Bulgaristan Üniversiteleri Travnik Üniversitesi Travnik Üniversitesi Malta Dil Okulları Malta Dil Okulu Bosna Hersek Üniversiteleri Bosna Hersek Üniversiteleri Saraybosna Üniversitesi Travnik Üniversitesi